Кінотеатр "3D КІНО-ПАРК", Україна, м Павлоград.


16 Кві 2018

У квітні 2018 р відкрився новий кінотеатр "3D КІНО-ПАРК", м. Павлоград .
У залі кінотеатру інстальовані кінокресла моделі Montreal, Roma-Comfort, Prince з впровадженням найостанніших інновацій та сучасних технологій.
Перший ряд кінотеатру обладнаний кріслами для кінотеатрів Prince високої комфортності. Конструкція крісел передбачає наявність спеціалізованої підставки під ноги, т.зв. "Foot rest", комфортних підлокітників з інтегрованими підстаканниками.
Основна зона рядів облаштована кінокріслами Roma-Comfort, що укомплектовані комфортабельними підголівниками і підйомними підлокітниками з інтегрованими підстаканниками. Однією з вимог замовника була відповідність технічних параметрів крісел основної частини залу можливості встановлення механізму вібрації. Конструктивні та міцністні характеристикиі виготовлених нами крісел дозволили успішно реалізувати цю вимогу.
Останній ряд крісел - це VIP-зона. Тут були встановлені високотехнологічні крісла для кінотеатру моделі Montreal підвищеної комфортності.
Для обивки крісел обрана спеціалізована тканина, що володіє високим ступенем зносостійкості, міцності та естетичними характеристиками.
Компанія "Єврокрісла" надала замовнику повний комплекс послуг: від проектування залу до поставки і монтажу крісел.
Якість крісел підтверджено наявністю евросертіфікатов, що відповідають діючим протипожежним, технічним і акустичним вимогам.