Меблі для Кафе, Бару, Ресторану

Завжди комфорт, завжди якість!М'які меблі / КріслаКомпанія «Єврокрісла» пропонує найрізноманітніші рішення на крісла, дивани для кафе, бару, ресторану, починаючи від класики, закінчуючи дизайнерськими рішеннями фахівців європейської фабрики партнера.

Якість товару, що поставляється підтверджують позитивні відгуки і високі оцінки клієнтів.

Ми уважні до наших замовників і пропонуємо їм скористатися додатковими послугами:

  Повноцінні професійні консультації по залу будь-якого типу;

  Розробка проекту архітектором фабрики.


Крісла / Дивани для кафе, бару, ресторану

М'які меблі для кафе - один з найважливіших атрибутів комфортної, затишної обстановки громадських закладів.
Компанія "Єврокрісла" пропонує широкий асортимент м'яких меблів для кафе, барів, ресторанів. У нас ви можете вибрати м'які комфортні дивани різного розміру, конфігурації, кольору. Ми пропонуємо як прямі дивани, так і дивани кутової конструкції, крісла різних стилів.
Наш дизайнер допоможе вам з вибором моделей м'яких меблів, зробить проект для вашого кафе, бару, ресторану.
При виробництві м'яких меблів для кафе використовуються високоякісні, надійні матеріали, які продовжать термін служби диванів і крісел на довгі роки.
На нашому сайті представлені як моделі власного виготовлення фабрики театральних крісел, так і кращі моделі від дизайн студії. Ви зможете замовити дивани, стільці, крісла, подстолья, металлокаркаси лофт меблів, а також різноманітні аксесуари.
Компанія "Єврокрісла" пропонує купити м'які меблі для бару.
Різноманітність пропонованих нами моделей крісел, диванів, м'яких куточків може задовольнити найвимогливішого клієнта.
В асортименті нашої продукції крісла та дивани для бару різних стилів: класичного, універсального, мінімалістичного, LOFT.
Ми пропонуємо різні варіанти оббивки: від тканини високої якості до натуральної шкіри. Широкий вибір кольорових рішень дозволить вам підібрати крісла та дивани, які створять неповторний індивідуальний стиль бару, кафе, ресторану.
Якщо вам потрібні унікальні барні меблі, і ви не змогли знайти в нашому каталозі відповідні габарити або дизайнерські моделі, то досвідчені спеціалісти готові виготовити будь-який ексклюзив відповідно до бажаня клієнтів.
М'які меблі для ресторану повинні відповідати багатьом вимогам, серед яких: комфортабельність, ергономічність, естетичний зовнішній вигляд і міцність.
Компанія "Єврокрісла" пропонує великий асортимент м'яких меблів для ресторанів, які повністю відповідають цим вимогам.
Купуючи у нас м'які меблі для ресторану, ви можете обрати дивани та крісла різноманітних стилів, форм і кольорів.
Всі м'які меблі для ресторанів виготовляються на високотехнологічному фабричному устаткуванні з використанням якісних матеріалів.
Меблі для ресторанів, кафе, барів та їдалень володіють високими експлуатаційними характеристиками і в повній мірі відповідають специфіці даного бізнесу. 
При виготовленні використовуються зносостійкі матеріали і продумана конструкція, що забезпечує ергономічність і механічну міцність всіх елементів. Якість меблів підтверджується численними позитивними відгуками клієнтів компанії.
Сучасний нічний клуб - це, звичайно ж, місце відпочинку молоді. Атмосфера нічного клубу має на увазі блиск, ошатність, яскравість. Цій атмосфері мають відповідати меблі для нічного клубу.
Компанія "Єврокрісла" пропонує вам велику різноманітність диванів і крісел для нічного клубу. Серед них як дивани класичної форми і кольору, так і дивани дизайнерської конструкції. Різні варіанти модульних конструкцій м'яких меблів
дозволять вам ефективно використовувати весь простір приміщення клубу.
Широка кольорова гамма матеріалів оббивки зробить ваш нічний клуб незабутнім.
Ми запропонуємо не тільки виготовити меблі для клубу, яка органічно впишеться в дизайн закладу, ми продумаємо все до дрібниць. Якщо це меблі для нічного-клубу, то особливу увагу приділимо конструкції підлокітників і спинки. На них часто сідають активні клієнти, а значить, високий ризик швидкого зносу.
М'які меблі для фойє, холу допомагають створити комфортну атмосферу, поліпшити час очікування. Якісні зручні меблі для фойє та холу відображають турботу компанії про своїх клієнтів.
При виготовленні м'яких меблів використовуються високоякісні матеріали, оскільки меблі для фойє та холу піддаються інтенсивному впливу при використанні.
Компанія "Єврокрісла" пропонує м'які меблі для фойє, холу на міцному дерев'яному і металевому каркасі. При виготовленні диванів використовуються міцні зносостійкі матеріали оббивки (спеціалізовані меблеві тканини, шкірозамінник, натуральна шкіра).
Театр починається з вішалки, а ресторан - з холу, вестибюля, фойє або лобі - можна називати як завгодно, але суть від цього не змінюється. З цього саме в цьому місці складається перше враження про Ваш заклад.
 
Більшість залів для глядачів, стадіонів мають окрему спеціально обладнану VIP-зону або ФАН-зону. Вимоги до м'яких меблів при облаштуванні таких зон - особливі.
М'які меблі, крісла для VIP-зон та ФАН-зон повинні характеризуватися підвищеною комфортністю, зручністю і, крім того, мати високі характеристики міцності, зносостійкості.
Компанія "Єврокрісла" пропонує вашій увазі широкий модельний ряд крісел для ФАН-зон, м'яких меблів, диванів і крісел для VIP-зон.
Всі меблі виготовлені на високотехнологічному обладнанні, з використанням найсучасніших якісних матеріалів.
Якість нашої продукції підтверджено євросертифікатами, що відповідають діючим технічним нормам.
Найцікавіші клієнтам вибрати VIP-зону на концертних і спортивних заходах, що дійсно дуже важливо, адже непередбачені фактори будуть відволікати від самого цікавого, задоволення.