Зали що трансформуються

Багато функційніКрісла в залКомпанія «Єврокрісла» пропонує найрізноманітніші рішення для Вашого багатофункціонального залу, що трансформується. Серед можливих варіантів:мобільні крісла, крісла, що штабелюються, висувні секції крісел, крісла з механізмом опускання. Також для обладнання багатофункціональних залів компанія «Єврокрісла» пропонує сучасну світову технологію: телескопічні трибуни.

Якість наданого товару відображають євро сертифікати, відповідні пожежним нормам, акустичним вимогам, а також позитивні відгуки і високі оцінки клієнтів.

Ми уважні до наших замовників і пропонуємо їм скористатися безкоштовними послугами:

   Повноцінні професійні консультації по залу будь-якого типу;

   Розробка проекту архітектором фабрики.


Зали що трансформуються

штабельовані / Мобільні секції крісел

Сидіння закріплено на надійній та жорсткії сталевої конструкції, що дозволяє переміщати мобільні секції крісел на будь-які відстані.

Сталева конструкція оснащена дуже жорстким матеріалом для забезпечення максимальної безпеки. Доступні різні варіанти від одного посадкового місця до 4-х. Більше чотирьох не рекамендуется у зв'язку з розміром і вагою.

Можлива комплектація замовлення спеціальними мобільними конструкціями (одне і двох рівневий візок на колесах) для розбирання, складання на неї мобільних секцій і подальшого зберігання.

Телескопічні трибуни

Крісла серії Micra і Micra TEK підходять для всіх типів проектів з висувними сидіннями. Можливі варіанти крісел як зі складною спинкою що опускається так і з фіксованою, а також з м'якою оббивкою або твердою (з пластику). Фабрика пропонує сидіння для телескопічних трибун, а також індивідуальні рішення для телескопічних конструкцій, в тому числі з електричним або ручним механізмом розсування. 

Відповідно до вимог проекту, крісло Micra адаптується до конструкції висувної трибуни з урахуванням будь-яких варіантів і модифікацій спеціалізованої моделі. 

Кожна Телескопічна трибуна є індивідуальною розробкою конструктора фабрики. Спираючись на світовий досвід виробництва та експлуатації висувних конструкцій телескопічних трибун, фабрика розробить конструкцію для оснащення спортивних та загально видовищних споруд будь-якого типу. Фахівці фабрики забезпечуть прив'язку трибун до індивідуальних розмірів глядацької зони та вимогам замовника.


Секції крісел з механізмом опускання

Система попусканія зі складним механізмом дозволяє повністю звільнити простір глядацкої зони. Крісла опускаються в перед, або складаються в глибину підлоги з покриттям верхнім настилом. 

Така модифікація крісел дозволяє мінімізувати простір для установки/зберігання в складеному вигляді при використанні в конструкції висувних/телескопічних трибун. Ця інноваційна система доступна як з ручним, так і з автоматичним механізмом складання.

В сучасних залах секції з механізмом опускання використовуються для перших рядів глядацкої зони з метою зміни функціонала цієї зони для різних заходів. 

Висувні секції крісел

Фабрика крісел пропонує своїм клієнтам використання найсучасніших світових технологій для обладнання своїх сучасних багатофункціних залів для глядачів.

Система яку пропонує фабрика уможливлює пересування секцій/місць, тим самим зберігаючи ключові області в багатоцільових залах, наприклад простір (глядацьку зону) біля сцени і т. д., щоб максимально ефективно використовувати існуючий простір.

Крісла переміщуються всередину (під сцену) та зберігаються там, а при необхідності повертаються на місця.

Для вирішення таких завдань фабрика пропонує спеціальний модельний ряд крісел MICRA та MICRA TEK з різними варіантами комплектації і модифікації в залежності від параметрів зали і вимог клієнта.

Ця технологія, так само як і попередня є частою альтернативою варіанту телескопічних трибун. 


Система SPIRALIFT

Ця інноваційна і складна система дозволяє утримувати сидіння під підлогою за допомогою повного автоматичного розвороту, при цьому сидіння розгортаються на 180 ° щодо їх початкового положення, в якому вони використовувалися глядачами.

Ця сучасна система дозволяє максимально ефективно використовувати існуючий простір.

Варіанти телескопічних трибун